http://www.prometron.cz/

     
 

Příslušenství

 

Elektrody pH
Rozsah všech elektrod je 0-14pH.
•  EPS-1 – kombinovaná skleněná pH elektroda. Je určena pro roztoky o nevelkém znečistění. Rychle reaguje má dobrou přesnost na koncích rozsahu. Malá nádobka nasazena na konci elektrody udržuje elektrodu stále aktivní. Možnost dolévání elektrolytu.
•  EPP-1 - kombinovaná skleněná pH elektroda v plastikovém pouzdře. Je určena pro roztoky o nevelkém znečistění a odpadní vody.. Rychle reaguje má dobrou přesnost na koncích rozsahu. Plastové pouzdro chrání elektrodu před poškození. Malá nádobka nasazena na konci elektrody udržuje elektrodu stále aktivní.
•  EPP-2 - kombinovaná skleněná pH elektroda v plastikovém pouzdře pro CP-104. Je používaná pro kontaminované a velmi znečistěné roztoky a odpadní vody. Po odstanění ucpávky nalévacího otvoru elektrolytu atmosférický tlak způsobí, že se spojka neucpe.
•  EPP-3 - kombinovaná skleněná pH elektroda v plastikovém pouzdře s kabelem pro přístroje řady 400 a 500. Je určena pro roztoky o nevelkém znečistění. Po odstanění ucpávky nalévacího otvoru elektrolytu atmosférický tlak způsobí, že se spojka neucpe.
•  ERH-11S - kombinovaná skleněná pH elektroda se skleněným zábrusem pro ultračisté vody, pasty, krémy, odpadní vody, sýrů, masa
•  ERH-NS - kombinovaná skleněná pH elektroda se skleněným zábrusem pro roztoky, kde je obsah vody menší než 5%
•  OSH-12-01 - kombinovaná skleněná pH elektroda s ocelovým nožem pro měření pH masa
•  GP101-M hlavice k pH metrom CP-101, CP-102 a CP-013 s elektrodou a čidlem teploty

Konduktometrické elektrody
EC-60 – čidlo vodivosti s elektrodami pokryté platinovou černí. Standardní čidlo s konstantou stálá K = 1/cm pro roztoky o vodivosti od 10 μ/cm až do 100 mS/cm
CF-201- čidlo vodivosti s platinovými průtočnými elektrodami. Stálá K = 0,1/cm. Je určeno pro měření roztků s nízkou vodivostí od 0,1 μ/cm až do 200 μ S/cm.
CFT-201 - čidlo vodivosti s platinovými průtočnými elektrodami. Stálá K = 0,1/cm. Je určeno pro měření roztků s nízkou vodivostí od 0,1 μ/cm až do 200 μ S/cm. Má zabudovaný teplotní senzor.
CD-201 - čidlo vodivosti s platinovými ponornými elektrodami. Je určeno pro měření roztků s nízkou vodivostí od 0,1 μ/cm až do 200 μS/cm.
CD-210 - čidlo vodivosti s platinovými ponornými elektrodami. Je určeno pro měření roztků s vysokou vodivostí od 1 S/cm až do 800 S/cm.
 
Kyslíkové elektrody
COG-1 – Kyslíkové galvanické čidlo s 1m kabelem pro všechny přístroje řady 400 ,500 a 700
COG-2 - Kyslíkové galvanické čidlo s 4m kabelem pro všechny přístroje řady 400, 500 a 700. Je určeno pro měření v hloubkách do 4 m a nádržích či jímkách
 
Ionoselektivní elektrody
 
Sodíková, Iodidová, Chloridová, Bromidová, Měděná, Sulfidostříbrná, kyanidová, vztažná s doplňovatelným elektrolytem.
 
 
Roztoky a tablety
 
Pufry Hamilton v balení 500 ml. Pufrové tablety pro přípravu roztků pH 4 a pH 7.
Roztoky KCL pro doplňování a uchovávání pH elketrod. Standardní rotoky pro kalibraci konduktometrických elektrod.
 
 
Další příslušenství
 
Kufřík s nabíječkou a bateriemi pro přístroje řady 700.
Držák (stativ) elektrod.
Napájecí adaptéry 6, 8, 12V.
Plastové obaly na přístroje.
Software pro sběr dat z měření pro PC.
Čidlo teploty pro přístroje série 400, 500 a 700.

- Verze pro tisk (doc)

  Vstup do ceníku - Objednávka